„Clubul de lectură” la Spitalul de Psihiatrie Voila , sub îndrumarea magică a doamnei doctor Renata Iosifescu

VoilaCitește

Astăzi, 5 octombrie 2022, Ziua internațională a educației!!La mulți ani tuturor dascălilor și învățătorilor noștri de ieri și de azi!!

➡️În cadrul Spitalului De Psihiatrie Voila , aceasta zi a fost marcată prin debutul Activității terapeutice 🔰„Clubul de lectură”🔰 , sub îndrumarea magica a doamnei doctor Renata Iosifescu, medic psihiatru și doctor în medicină.🔝🔝

➡️Beneficiarii prezenți au aflat despre importanța lecturii pentru sinele nostru, și au descoperit că lectura poate fi una dintre căile spre vindecare.

➡️Spre ascultare și învățare s-au citit fragmente din cartea📙 „De ce nu mi a spus nimeni asta pana acum? ” de dr. Julie Smith, carte care speram sa va fie de folos!!

Cu drag și dedicație pentru pacienții noștri,

#echipaVoila

#VoilaCitește

Astăzi, 5 octombrie 2022, Ziua internațională a educației!! La mulți ani tuturor dascălilor și învățătorilor noștri de...